1
2
3
4
5
6
7
8

Atrakcje w Okolicy

Atrakcje w okolicy

 

pole namiotowe nad morzem

 

Latarnia morska w Rozewiu
 
W miejscowości w której znajduje się najdalej wysunięty na północ punk w Polsce znajduje się również latarnia morska która pierwszy raz zaświeciła w 1822 roku. Obecnie latarnię można zwiedzać i podziwiać widoki okolicy z góry.

pole namiotowe nad morzem

 

pole namiotowe nad morzem

 

Wieża widokowa Władysławowo

 
W jednej z najbardziej znanych miejscowości nadmorskich jaką jest Władysławowo znajduje się wieża widokowa z dwoma tarasami. Taras dolny znajduje się na wysokości 45m n.p.m. a taras górny na wysokości 63m n.p.m. Z obu tarasów rozpościera się wspaniały widok na Władysławowo i Półwysep Helski

 

pole namiotowe nad morzem

 

pole namiotowe nad morzem

 

Półwysep Helski

 
Półwysep Helski zna każdy z nas jest to 34km półwysep który w swym najwęższym miejscu ma tylko 150m szerokości. Oddziela on Morze Bałtyckie od Zatoki Gdańskiej. 

 

pole namiotowe nad morzem

 

pole namiotowe nad morzem

 

Port we Władysławowie
 
Port we Władysławowie jest nie tylko portem rybackim, znajduje się w nim również przystań żeglarska. Budowę portu rozpoczęto w 1936 roku. 
powrot
 


plan m

Jak do nas trafić?


 
Chłapowo
ul. Rozewska 80
84-120 Władysławowo

58 674 80 45

58 352 48 40
 
tel. kom. 693 656 884
tel. kom.
604 826 686
tel. kom. 608 756 056
e-mail: oland@oland-wczasy.pl

osrodek kormoran domki Angela domki magda


Marek z Krakowa

W tym roku wyjechaliśmy nad polskie morze, potrzebowaliśmy odpoczynku wiec wybraliśmy ośrodek Oland w Chłapowie duże znaczenie też miało to że jest tu stadnina koni , a nasza córka uwielbia jeździć konno.
Na plaże trzeba zejść po schodach (dużo stopni), ale za to jest szeroka i nie ma tłumów tak jak we Władysławowie czy Jastrzębiej Górze (byliśmy dwa lata temu ). Domki też w porządku, samochód można przy domku postawić , bardzo fajnie wymyślone wiaty żeby sąsiedzi nie zaglądali, grill stoliczek, bardzo miło wspominamy pobyt. Polecam.

 

przycisk

domki nad morzem

oland.com.pl © 2012 All Rights Reserved.     Wykonanie: Pozycjonowanie-marketing.pl